KONTAKT

V klidu jedu.cz
Zlatá Hora 1310
Slavkov u Brna
IČ 08645370

Lokace vozidla: klikni pro zobrazení na Google mapy

 

Mobil Tomáš:
+420 776669872

Mobil Milan: 
+420 608830837

Číslo účtu:
2701715542 / 2010 Fio banka

Nenašli jste, co jste hledali? 

Napište nám

  O nás

  Známe se už pěkně dlouho. My chlapi, Milan a Tomáš, dokonce už od deseti let, kdy jsme spolu začali navštěvovat skautský oddíl a poprvé tak zažili dobrodružství mimo ulice našeho města. Z výprav na nejrůznější trampské chaty, stanové tábory nebo čundry jen tak pod celtu do lesů naší krásné republiky, jsme postupně zacílili i na zahraničí.

  Objevili jsme tak zapomenuté rumunské Karpaty, divoké Bulharsko, kouzelné Alpy, barevné Pyreneje a samozřejmě staré dobré Tatry. Když se Tomášův život zkrášlil o Ditu, ještě než se jim narodily děti, navštívili spolu zelené Irsko, Španělsko, pestrou Jižní Ameriku nebo obrovitou Čínu. Milan měl příležitost obdivovat polární záři v severním Norsku a pokoušel se dobýt nejvyšší vrchol Ruského Kavkazu.

  Láska k cestování se nás stále drží a mít domek na kolečkách je skvělý prostředek, jak to realizovat i s rodinou.

  Milan

  Pokud je mu známo, tak bezdětný. Celoživotní skaut, sportovec, občas trochu protiva, ale jinak dobrák. Bydlí v domečku, co mu postavili za hodinu: dojel na podvalníku z druhého konce republiky a usadil jej jeřáb.

  Tomáš

  Milující a vzorný táta tří skvělých dětí a Ditin manžel. Přes zimu úspěšně nabírající na váze, na jaře urputně hubnoucí, aby se vešel do svého neoprenu a mohl se znovu postavit mezi startující na triatlonu.

  Dita

  Starostlivá máma, skvostná kuchařka a Tomášova manželka. Má ráda dobré víno nejen z blízkých jihomoravských vinic a dobrý humor, klidně i na svou adresu.